A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kamerun - Diskuze

Původní dotaz

Unos Francouzske rodiny v Extreme North v Kamerunu

19.02.2013 21:22:21 | weis
weis
Tak zacinam prvni diskusi zde v Kamerunu a doufam, ze se treba trochu rozjede?
Zacinam ji ale neprijemnou zpravou a to, ze prave jsem se dozvedela o unosu francouzu na severu Kamerunu v t zv. Extreme North.
http://www.reuters.com/article/2013/02/19/us-cameroon-kidnapping-idUSBRE91I0MA20130219

A ja premyslela, nez jsme jeli, nepojedeme-li tam nahoru, ale pak jsem cetla prave ze tam se pohybuji teroriste, sice ze to je mezi Kamerunem a Cadem, ale rozhodla jsem se tedy, ze tam uricte nepojedeme. A jsem rada, byt si nemyslim, ze by unesli nas, co s nami. A nejsme Francouzi a teroriste se ted budou chtit mstit na Francii za jejich zasah v Mali.
Musi to byt hrozne a horsi, ze tam jsou i deti mez unesenymi. Snad ale to dopadne dobre, snad a pusteji je. Doufejme!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
weis 19.02.2013 21:22
Unos Francouzske rodiny v Extreme North v Kamerunu  

Tak zacinam prvni diskusi zde v Kamerunu a doufam, ze se treba trochu rozjede?
Zacinam ji ale neprijemnou zpravou a to, ze prave jsem se dozvedela o unosu francouzu na severu Kamerunu v t zv. Extreme North.
http://www.reuters.com/article/2013/02/19/us-cameroon-kidnapping-idUSBRE91I0MA20130219

A ja premyslela, nez jsme jeli, nepojedeme-li tam nahoru, ale pak jsem cetla prave ze tam se pohybuji teroriste, sice ze to je mezi Kamerunem a Cadem, ale rozhodla jsem se tedy, ze tam uricte nepojedeme. A jsem rada, byt si nemyslim, ze by unesli nas, co s nami. A nejsme Francouzi a teroriste se ted budou chtit mstit na Francii za jejich zasah v Mali.
Musi to byt hrozne a horsi, ze tam jsou i deti mez unesenymi. Snad ale to dopadne dobre, snad a pusteji je. Doufejme!!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu